KONFERENCJA „NIE DAJ SIĘ NABIĆ W FUNDUSZE! NA JAKIE ZEWNĘTRZNE WSPARCIE FINANSOWE MASZ SZANSE – PRZEWOŹNIKU, A NA JAKIE NIE – MIMO, ŻE TWÓJ DORADCA FINANSOWY JEST OPTYMISTĄ…” – WARSZAWA, 24 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU

>Mamy zaszczyt i przyjemność powiadomić Naszych Klientów, iż zostaliśmy zaproszeni do udziału w Konferencji "Nie daj się nabić w fundusze! Na jakie zewnętrzne wsparcie finansowe masz szanse - przewoźniku, a na jakie nie – mimo, że Twój doradca finansowy jest optymistą...", która to odbędzie się w dniu 24 października 2017 roku w Warszawie, w hotelu Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1, skrzyżowanie z Al. Żwirki i Wigury).
Nasz Prelegent, podczas wykładu zatytułowanego "Nie daj się nabić w fundusze! Na jakie zewnętrzne wsparcie finansowe masz szanse - przewoźniku, a na jakie nie – mimo, że Twój doradca finansowy jest optymistą...", przedstawi aktualne szanse pozyskania dofinansowania z funduszy europejskich na działalność transportową. Nasz Prelegent zaprezentuje również unijne i krajowe źródła finansowania działalności przedsiębiorstw transportowych.
Po prelekcji planowane są konsultacje z ekspertem.

Jestemy na Google+
Google+